KONST / Litografier / Färglitografi 14855104

nr 1485 5104

Färglitografi

Erik Olson, 1984, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), 38x48 cm, yttermått inklusive ram: 55x63 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 29 augusti 2022
kl 20:28:02